(0) |
Насолоджуйтесь смаком улюблених грибів, овочів та фруктів цілий рік! Швидко та ефективно висушіть їх за допомогою сушарки для харчових продуктів MSG-03.
Завдяки сушінню ви збережете всі цінні поживні речовини, що містяться в продуктах. Ви також посилите їх смак та аромат.
Ефективне сушіння
Сушка грибною сушаркою MSG-03 неймовірно проста. Все, що вам потрібно зробити, це рівномірно помістити очищені продукти на місткі сита, включити пристрій і... ви почнете осушення.
Грибна сушарка MSG-03 оснащена чотирма ситами з регулюванням висоти. Між ситами тече тепле повітря, яке сушить продукти всередині пристрою.
Закуски, повні поживної цінності
Сушарка MSG-03 видаляє не лише гриби, а й фрукти, овочі, зелень та квіти. Можна замінити нездорові, магазинні закуски домашніми ласощами, повними вітамінів та цінних мікроелементів.
Сушені шматочки яблук, слив або інших фруктів є відмінними, корисними ласощами для всієї родини.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.09 кг |
| Вага в упаковці | 2.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 x 28.5 x 19.5 см |
| Потужність, Вт | 250 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 4 |
| Розташування вентилятора | Зверху |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.