(1) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 330х330х270 мм см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 365х365х260 мм см |
| Потужність, Вт | 300 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Висота піддону | 3 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70°C °С |
| Кількість піддонів | 5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.