(0) |
Ваги кухонні LIBERTON LKS-0713 Smart - характеристики:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.7 x 18.7 x 1.8 см |
| Вага | 0.45 кг |
| Вага в упаковці | 0.49 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.8 х 19.8 х 2.7 см |
| Тип | Електронні |
| Додаткові функції | Smart (підключення до планшета або смартфона);Індикатор перевантаження;Автовимкнення;Вибір одиниць вимірювання;Обнулення тари;Підрахунок калорій |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Матеріал платформи | Метал |
| Одиниці виміру | Грами;Мілілітри;Рідкі унції;Унції;Фунти |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 3 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.