(0) |
| Комплектация | Весы Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.6 х 20 x 18.2 см |
| Вага | 0.48 кг |
| Вага в упаковці | 0.62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 2 х 22 x 20 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Сверхтонкий дизайн (высота 16 мм) Большой ЖК-дисплей (55 x 25 мм) |
| Додаткові функції | Послідовне зважування |
| Колір виробу | Жовтий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 0.1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами Кілограми Мілілітри |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 1 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.