(0) |
| Комплектация | Ваги Елемент живлення Інструкція Упаковка Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.5 х 18 х 18 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага в упаковці | 0.36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 18.8 х 18.8 х 17 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Висококонтрастний дисплей Сенсорні кнопки |
| Додаткові функції | Автовимкнення |
| Колір виробу | Жовтогарячий |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Матеріал платформи | скло |
| Одиниці виміру | Грами |
| Вид керування | Сенсор |
| Кількість батарейок | 1 |
| Наявність батарейок у комплекті | Є в комплекті |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.