(0) |
Функціональні електронні кухонні ваги MG-695 від компанії MAGIO з максимальним навантаженням до 5 кг, обладнані скляною платформою.
Модель оснащена індикаторами перевантаження й низького заряду елементів живлення. Ціна поділки під час зважування становить 1 грам.
| Комплектация | Ваги Батарейка CR3032 Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2x20x18 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 3x21x19 см |
| Тип | електронні |
| Додаткові характеристики | Ціна поділки: 1 г Тип керування: сенсорне Індикація перевантаження Індикатор низького зарядження батареї Автоматичне відімкнення Рідкокристалічний дисплей |
| Додаткові функції | вибір одиниць вимірювання |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Червоний із синім |
| Конструкція | пласка платформа |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Матеріал платформи | скло |
| Вид керування | Сенсор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.