(0) |
(0) |
Насадка PowerPro для вологого збирання Sukura.
Оснащена очисними подушечками, що обертаються, які видаляють бруд з будь-якої твердої підлоги, залишаючи свіжість і блискучу поверхню.
У комплекті:
Насадка для швабри PowerPro включно пара колодок.
Додаткова пара стандартних колодок.
| Комплектация | Набір |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.2 х 28 х 7.5 см |
| Вага | 0.86 кг |
| Вага в упаковці | 1.01 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Насадки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.2 х 28 х 7.5 см |
| Комплект постачання | Насадка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для пилососа |
| Сумісність | Для пилососів Electrolux 700 |
| Тип щітки | Для вологого прибирання |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Накладки з мікрофібри для мийних роботів-пилососів Philips серії 7000 (XV1470/00) 1 193 грн.
Комплект аксесуарів для робота-пилососа Philips серії 3000 (XV1433/00) 1 371 грн.
Змінні мішки для пилу для робота-пилососа Philips серії 7000 (XV1472/00) 1 193 грн.
Мішки для пилососа Electrolux E201SMCB S-bag Classic LongPerformance 12х3.5л 1 081 грн.
Аксесуари для пилососу Electrolux - ZE164 2 497 грн.