(0) |
(0) |
Нове життя для вашого одягу
Завдяки машинці для видалення ковтунців Philips ви зможете легко та швидко доглядати за тканинами різних типів. Будь-які вироби, від светрів до ковдр, знову матимуть вигляд нових!
Широке лезо
Широке лезо обробляє велику поверхню тканини одним рухом, що дає змогу швидше повернути одягу привабливий вигляд.
Особлива конструкція головки бритви
Фільтр приладу обладнаний отворами різного розміру, що забезпечує ретельне видалення ковтунців із тканини.
Швидкість обертання леза — 8800 об./хв.
Леза обертаються зі швидкістю 8800 об./хв, що дає змогу ефективно та швидко видаляти ковтунці з одягу
Великий знімний контейнер для ковтунців
Контейнер для зібраних ковтунців можна легко зняти й очистити.
Регульована насадка
Регульована насадка дає змогу доглядати навіть за найделікатнішими тканинами/
Щіточка для чищення
Після використання прилад можна легко очистити за допомогою щіточки для чищення.
| Комплектация | Інструкція з експлуатації Батарейки Гарантійний талон Щітка для чищення машинки |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.13 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 x 6 x 9 см |
| Додаткові характеристики | Швидкість обертання леза: до 8800 об/хв Живлення: батареї типу AA |
| Живлення | Батарейки |
| Швидкість обертання, обертів/хв | 8800 |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 12.3 x 5.8 x 8 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.