(0) |
| Комплектация | Мікрофібра прямокутна Гумовий скребок для вікон Пароструминне сопло Мала щітка 2 шт. Мала латунна щітка Велика щітка з гумовим скребком Текстильна накладка для очищення одягу Щітка для очищення швів між плиткою Насадка-планер для килимів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 70 x 20 x 11.8 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Парова швабра |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 75 x 25 x 12.5 см |
| Функції | Знімний бак |
| Довжина шнура | 4 м |
| Насадки та щітки | Для миття вікон Для підлоги Для тканин Для точкового прибирання |
| Час нагріву | 30 сек |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність нагрівача | 1300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.