(0) |
На цей момент SC 3 EasyFix є найшвидшим пароочисником і готовий до роботи вже через 30 секунд. Заправний знімний бак для води забезпечує безперервне прибирання. Картридж для захисту від накипу, який використовується автономно, декальцинує воду, продовжуючи в такий спосіб термін експлуатації апарата.
Kärcher SC 3 EasyFix очищає без використання хімічних засобів і може використовуватися практично скрізь — на всіх типах побутових твердих поверхонь. Апарат очищає будь-які тверді поверхні в домі та знищує 99,99% поширених у побуті бактерій. Завдяки його широкому асортименту аксесуарів плитка, варильні панелі, витяжки легко очищаються від стійких забруднень. До комплектації також входить насадка для підлоги EasyFix з гнучким шарніром, який забезпечує максимальну ергономічність роботи, а завдяки пластинчастій підошві — прекрасний результат прибирання.
Завдяки зручній системі кріплення на липучці серветка з мікроволокна легко фіксується на насадці для підлоги та знімається без контакту з брудом. Використовуючи двоступеневе регулювання подавання пари, його інтенсивність може бути ідеально дібрана для поверхні та ступеня забруднення. Додаткові деталі: місце для зберігання аксесуарів і відсік для підлоги насадки.
| Комплектация | Пароочисник Запобіжник Запобіжний клапан Регулятор витрати пари, на руків'ї Інтегрована лійка для заливання води Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальна трубка: 2 × 0.5 м Серветка для підлоги з мікроволокна Обтягування з мікроволокна для ручної насадки Антинакипін (картридж) Місце для зберігання аксесуарів і паркування для насадки Паровий шланг з пістолетом: 2 м Інтегрований вимикач Аксесуари: -ручна насадка -точкове сопло -кругла щітка (маленька) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.6 x 36 x 25.3 см |
| Вага | 4.23 кг |
| Вага в упаковці | 4.814 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Пароочисник |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 29.5 х 49.5 см |
| Додаткові характеристики | Блокування від дітей на пістолеті Регулювання подавання пари на ручці Місце для зберігання аксесуарів і паркування для насадки Кнопка увімк./вимк. на апараті |
| Функції | Знімний бак |
| Довжина шнура | 4 м |
| Насадки та щітки | Для меблів Для миття вікон Для плитки Для підлоги Для тканин Для точкового прибирання |
| Час нагріву | 30 сек |
| Максимальний тиск пари | 3.5 барів |
| Частота | 50-60 Гц |
| Потужність нагрівача | 1900 Вт |
| Об'єм котла/знімного бака | 1 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.