(0) |
| Комплектация | Пилосос Щілинна насадка Насадка для м'яких меблів Стаціонарна база для заряджання Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.98 кг |
| Вага в упаковці | 4.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.5 x 75.5 x 14 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування;Екодвигун;З турборежимом;З індикатором заряду батареї;Уловлювач дрібних частинок у насадці |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Літій-іонний акумулятор 22.5 В РК-дисплей Для всіх типів підлог: тверді поверхні та килими Малі габарити – легке маневрування під час роботи та зручне зберігання Можливість заряджання акумулятора безпосередньо в пилососі Пилосос 2 в 1 (ручний та підлоговий) Контейнер для пилу, який миється Складна конструкція - займає мало місця Живлення від акумулятора Гнучка алюмінієва трубка (легка) для доступу до важкодоступних місць |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Колір виробу | Чорний зі сріблястим |
| Кількість рівнів потужності | 3 |
| Основні насадки | Для м'яких меблів;Турбощітка |
| Додаткові насадки | Турбощітка;Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.7 |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Розташування регулятора потужності | На корпусі |
| Випускний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.