(0) |
| Комплектация | Акумуляторний пилосос Основна турбощітка з високим крутним моментом і підсвічуванням Щілинна насадка Насадка для меблів Вбудовані Easy-щітки 2 шт Міні-турбощітка Гнучка щітка AQUA насадка Мікрофібри для вологого прибирання 2 шт Високоефективний фільтр (99.9%) Підлогова док-станція для заряджання та зберігання насадок Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 114 х 25 х 28 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 11.07 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 75.8 х 47.2 х 22.2 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 84 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Фірмові технології Cyclonic Technology Технологія STOP&GO Технологія FLEX Система фільтрації - High-efficiency filtration system LED підсвічування Унікальна технологія Flex Цифровий дисплей Знімний пилосос із насадками Живлення: від акумулятора Час роботи: - ЕCO - 1 година 20 хв - Boost – 40 хв - Turbo - 20 хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Міні-турбощітка Щілинна |
| Додаткові насадки | Моторизована насадка з LED підсвічуванням Насадка для вологого прибирання Aqua Head 2 щітки Easy Вrush Гнучка щітка 2 мікрофібра для вологого прибирання |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.9 |
| Час роботи на одному заряді | 80 хв |
| Час повного заряджання | 3 години |
| Час роботи на турборежимі | 20 хв |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Інстальована фільтраційна система HEF system яка є аналогом HEPA 13 і забезпечує рівень фільтрації пилу та алергенів 99.9 % |
| Розташування регулятора потужності | На корпусі |
| Потужність всмоктування | 230 Вт |
| Наявність турборежиму | 4 |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.