(0) |
Чистота на всіх рівнях
Прибрати всю квартиру одним приладом стало можливим. Поверхні від підлоги до стелі, важкодоступні місця, меблі, оббивка і навіть салон машини - з розширеним набором аксесуарів BOSCH UNLIMITED 7 BBS711W прибирання можливе будь-де.
Універсальний акумулятор сумісний із приладами Bosch для дому та саду
У систему Power for ALL входить понад 20 електроінструментів Bosch для дому та саду. Можна використовувати один універсальний акумулятор для кількох пристроїв.
Прибирання в салоні автомобіля
У салоні автомобіля, як правило, незручно прибиратися, ще й під рукою немає розетки. На допомогу прийде бездротовий пилосос Unlimited 7 - в ручному режимі він досить компактний та зручний, та підходить для подібного прибирання. Стануть в нагоді і аксесуари, які допоможуть з легкістю дістатися до будь-якого важкодоступного місця.
Щітка з підсвічуванням, щоб не пропустити ні смітинки
Світлодіодне підсвічування допоможе виявити пил і бруд навіть у погано освітлених місцях.
Швидке та легке очищення фільтра
Промивання фільтра зазвичай вимагає додаткових зусиль. Але завдяки RotationClean ви можете миттєво та гігієнічно очистити фільтр. Просто зніміть пилозбірник і поверніть червоне колесо. Весь пил та бруд видаляються при мінімальному контакті. Фільтр очищується без промивання.
Зберігання та заряджання на настінній док-станції
Зберігання та заряджання пилососу повинні бути доступними та зручними. Завдяки функціональному дизайну Unlimited 7 його легко зберігати та заряджати на настінній док-станції.
| Комплектация | Пилосос Турбощітка Довга гнучка щілинна насадка Насадка для м'яких меблів Насадка комбінована Знімний акумулятор Док-станція Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.5 х 25.2 х 20.4 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 5.32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 26 х 68 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування З турборежимом |
| Рівень шуму, дБ | 82 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Тип акумулятора: Li-Ion Напруга: 18.0 В Фільтр: PureAir Універсальний акумулятор Power for ALL LED підсвічування підлоги |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Колір виробу | Білий із сірим |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Комбіщітка Турбощітка Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Час роботи на турборежимі | 10 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Наявність турборежиму | 3 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.