(0) |
Бездротовий безмішковий пилосос із верхнім мотором серії 700. Потужний та надлегкий пилосос, який легко впорається з усіма поверхнями у вашому будинку. Інноваційна ULTRA HD змінна літій-іонна батарея ємністю 4,0 А*год з високою продуктивністю та тривалим часом роботи – до 50 хвилин на одному заряді (Handunit/Min/Mid/Turbo: 50*/40/20/10 min).
Площа збирання на одному заряді: 150/120/60/30 m2.
Режими потужності: MIN, MID, TURBO + AUTO (адаптує потужність залежно від типу поверхні) Час заряджання 4,5 години. Ємність контейнера - 0.3 л.
Фільтрація: 5-ступінчаста з миючим фільтром НЕРА E12.
Рівень шуму: 80 дБ.
Функція швидкого зняття ручного блоку із настінного кріплення.
Дисплей зі зручним інтерфейсом користувача і LED індикацією.
| Комплектация | Пилосос Підставка для зарядки Основна насадка – PowerPro щетинна для всіх типів поверхонь Турбонасадка- PowerPro з очисними подушечками, що обертаються, для видалення бруду будь-якої твердої підлоги Додаткові насадки: Щітка для пилу Коротка щілинна насадка Кутове з'єднання АКСЕСУАРИ: 2 комплекти (4шт) Стандартних подушечок для миття |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 110 х 20 х 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 5.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 308 x 718 x 184 см |
| Технічні особливості | Екодвигун З турборежимом З індикатором заповнення пилозбірника |
| Індикатори | Заповнення пилозбірника Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Рівень шуму: 80 дБ Ємність контейнера: 0.3 л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Турбонасадка- PowerPro з очисними подушечками, що обертаються, для видалення бруду будь-якої твердої підлоги |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Час роботи на турборежимі | 10 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Наявність турборежиму | 4 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.