(0) |
| Комплектация | Пилосос Підставка для заряджання Основна насадка – PowerPro щетинна для всіх типів поверхонь Турбонасадка- PetPro+ для ефективного прибирання вовни домашніх тварин Щітка для збирання пилу Щілева насадка Щітка для делікатного прибирання |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 110 х 20 х 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 5.52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 308 x 718 x 184 см |
| Технічні особливості | Екодвигун З турборежимом З індикатором заповнення пилозбірника |
| Індикатори | Заповнення пилозбірника Заряду батареї |
| Додаткові особливості | Місткість контейнера: 0.3 л Рівень шуму: 80 дБ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сірий |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Турбонасадка - PetPro+ для ефективного прибирання шерсті домашніх тварин Додаткові насадки: Щітка для збирання пилу щілинна насадка щітка для делікатного прибирання |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Час роботи на турборежимі | 10 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Наявність турборежиму | 4 |
| Тип пилозбірника | Контейнер (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.