(0) |
| Бренд | ELECTROLUX |
| Комплектация | Акумуляторний пилосос Паркувальна станція Основна насадка Щілинна насадка Фільтр Hepa E10 Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 110.15 x 25.5 x 14 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70.1 х 38.6 х 14.6 см |
| Фірмові технології | BrushRollClean |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування Екодвигун З турборежимом Зберігання насадок у корпусі |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Індикатори | Заряду батареї |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сірий |
| Кількість рівнів потужності | 2 |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Час роботи на турборежимі | 13 хв |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Випускний фільтр | HEPA (миється) |
| Тип пилозбірника | Циклон система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.