(0) |
Пилосос BWD 41700 від Bosch містить низку спеціального приладдя для вологого та сухого прибирання.
Багатофункційний помічник
Багатофункціональний помічник — це дійсно зручно: використовуйте універсальну насадку для звичайних забруднень, насадки для миття, щоб вимити підлогу або диван, а з брудом у найважчих місцях упораються маленькі насадки, які зберігаються в корпусі пилососа.
Прибирання з аквафільтром або мішком
Прибирання з аквафільтром без функції миття забезпечить сухе прибирання, а бруд і частинки пилу осядуть у воді. Додаткова перевага цього типу фільтрації — зволоження повітря. Але якщо ви хочете повернутися до звичайного прибирання, інженери компанії не забули додатково обладнати пилососи мішками. Вибирайте, яке прибирання потрібне сьогодні!
Легко мити килими та м'які меблі
Тепер не потрібно викликати спеціальну службу, щоб очистити килим або меблі. Пилосос має функцію вологого прибирання. Вода з контейнера подається в спеціальну щітку та розбризкується по поверхні. Потім бруд збирається в аквафільтр. Тепер мити килим і меблі стане надзвичайно простою справою.
Швидке прибирання рідини
Розлили рідину на підлогу? Не турбуйтеся й довіртеся пилососу, який миттєво позбавить вас цих турбот. За один раз пилосос може усунути до 4 літрів рідини.
Видатна чистота та гігієна: фільтр НЕРА
Фільтр HEPA запобігає потраплянню дрібних частинок пилу, бактерій і алергенів назад у приміщення, тому ідеально пасує для тих, хто страждає на алергію. Також за ним легко доглядати, адже очистити його можна безпосередньо під проточною водою.
Насадка з контейнером-уловлювачем
Загубили важливу дрібну деталь і не можете її знайти? Усе розв'яже одне прибирання! Інженери компанії розробили унікальну щітку з контейнером-уловлювачем для дрібних деталей. Він дає змогу без зайвих зусиль і шукання в контейнері або мішку дістати прикраси або інші невеликі предмети, які випадково втягнув пилосос.
Насадки для меблів і щілин
Прибрати пил із меблів — це просто. Завдяки спеціальним насадкам ви зможете не тільки прибрати кожну щілину в домі, але й очистити як м'які, так і корпусні меблі.
Для бездоганної надійності є FLEXI-шланг
Шланг для пилососа зроблений із надзвичайно міцного та гнучкого матеріалу, забезпечить вам комфортне використання приладу й безкомпромісну чистоту.
Відсік для аксесуарів
Маленькі насадки дійсно зручні та потрібні, але їх легко загубити. Відсік для аксесуарів у корпусі допоможе цього уникнути.
Зручна експлуатація
Радіус роботи пилососа — 9 м. Для більшого комфорту перенесення приладу є спеціальна ручка.
| Комплектация | Пилосос Комплект насадок Телескопічна трубка Гнучкий шланг Трубка для подавання води Інструкція з експлуатації Шампунь Піногасник Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 49 х 35 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44.5 х 60 х 39.5 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність: Миючий засіб для пилососів BOSCH BBZWDSET Набір одноразових мішків для миючих пилососів BOSCH BBZWD4BAG |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Збирання води |
| Додаткові особливості | Об'єм контейнера для води 5 л Можливість сухого або вологого прибирання і збирання води Миття килимів і оббивки м'яких меблів Широкий вибір аксесуарів у комплекті Щітка з контейнером-уловлювачем дрібних деталей Надійний шланг Flexi Відсік у корпусі пилососа для зберігання дрібних аксесуарів |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Для м'яких меблів Підлога-килим Щілинна |
| Додаткові насадки | Насадка для корпусних меблів Насадка для миття килимів маленька Насадка для миття килимів і збирання рідини велика |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Змінний пилозбірник тип BBZWD4BAG |
| Вихідний фільтр | HEPA 10 (мийний) Аквафільтр |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.