(0) |
| Комплектация | Пилосос Універсальна щітка Щітка для оббивки меблів Комбінована насадка 2 в 1 (щілинна та для книг) Щітка для паркету Вихідний фільтр ЕРА12 Додатковий фільтр перед мотором Металева телескопічна трубка 94 см Шланг 150 см Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.6 x 26.4 x 23.8 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.5 x 33.5 x 54 см |
| Додаткові характеристики | Плавний пуск Захист від перегріву Захист двигуна-повітряний клапан Напруга живлення - 220-240 В Частота - 50 ГЦ Номінальна потужність - 850 Вт Максимальна потужність - 900 Вт Клас енергоспоживання - B Річний енергоспоживання - 29.2 кВт Клас ефективності при вакуумуванні килимів (DPUc class) - D Ефективність при вакуумуванні килимів (DPUc) - 0.808 Клас ефективності збору пилу на твердій підлозі (DPUhf class) - A Ефективність збору пилу на твердій підлозі (DPUhf) - 0.113 Клас реемісії пилу - B Повторна емісія пилу - 0.06 |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Основні насадки | Для ламінату та паркету Основна Щілинна |
| Додаткові насадки | Для оббивки меблів Для книг |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.5 |
| Пилозбірники | Контейнер для пилу (сміття) |
| Витрата повітря | 22 л/с |
| Регулювання потужності | На корпусі Регулювання повітряного потоку |
| Вихідний фільтр | НЕРА12 |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.