(0) |
| Комплектация | Пилосос; щілинна насадка + насадка зі щетинками для видалення пилу у важкодоступних місцях; високоефективна двопозиційна насадка Power Air (килим/підлога); міні-турбощітка; паркетна щітка; меблева насадка; щілинна насадка XL; Телескопічна металева труба; Гарантійний талон; Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5 x 28.5 x 31.3 см |
| Вага | 7.9 кг |
| Вага в упаковці | 9.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Серия | Green Force Cyclonic |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.0 x 38.0 x 33.0 см |
| Додаткові характеристики | Двигун Effitech Інстальована фільтраційна система HEF system, яка є аналогом HEPA 13 і забезпечує рівень фільтрації пилу та алергенів 99.9 %. |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Додаткові особливості | Ручка Ergo Comfort із вбудованою щіткою Easy Brush |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Довжина шнура | 6.2 м |
| Колір виробу | Чорний із сірим |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | щілинна насадка + насадка зі щетинками для видалення пилу у важкодоступних місцях; високоефективна двопозиційна насадка Power Air (килим/підлога); міні-турбощітка; паркетна щітка; меблева насадка; щілинна насадка XL |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Контейнерного типу |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.