(3) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46 х 41 х 62 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Додаткові особливості | Ручка для перенесення Зберігання аксесуарів Прогумовані колеса Об'єм бака для чистої води: 1.9 л Об'єм бака для брудної води: 5.2 л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Темно-синій |
| Додаткові насадки | Для вологого прибирання Для меблів Для паркету Щілинна |
| Об'єм пилозбірника, л | 3.5 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | НЕРА13 |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.