(0) |
| Комплектация | Пилосос Телескопічна хромована трубка Насадки: підлога/килим/щілина |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.8 х 27.3 х 40.6 см |
| Вага | 4.75 кг |
| Вага в упаковці | 5.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 x 31 x 50 см |
| Додаткові характеристики | Поворот шлангу на 360 градусів |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Вертикальне паркування Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Підлога-килим Щілинна |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.