(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 26 х 24 см |
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 29 х 26 см |
| Додаткові характеристики | Ножний перемикач увімкн./вимк. на корпусі |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура З індикатором заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим Щілинна |
| Додаткові насадки | Насадка для чищення м'яких меблів, текстилю |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.