(0) |
| Комплектация | Щітка для пилу та щілинна насадка для важкодоступних місць йдуть у комплекті. |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 × 29,5 × 25 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 6,9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51 × 32 × 25 см |
| Додаткові характеристики | Колесо, що обертається на 360° |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Додаткові особливості | Роликове регулювання потужності |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 8 м |
| Колір виробу | Білий з червоним |
| Основні насадки | Комбіщітка;Щілинна |
| Додаткові насадки | Щілинна Універсальна щітка Насадка-щітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.