(5) |
(5) |
За допомогою компактного та зручного пилососа Deerma DX118C Ви зможете досить швидко й ефективно прибирати в різних приміщеннях. Завдяки потужному всмоктуванню й різноманітності насадок він може очистити від пилу та сміття одяг, клавіатуру ноутбука, будь-які покриття для підлоги, стіни й інших поверхні у вашому будинку.
Для зручності використання пилосос обладнаний широкою ручкою. Крім того, ви можете під'єднати довгу трубку й одну з трьох насадок. Пилосос легко впорається з пилом, волоссям та іншими дрібними частинками. Він обладнаний якісною системою фільтрації повітря в комплексі з HEPA-фільтром і досить містким пилозбірником ємністю 1.2 літра.
Виготовлений пилосос із якісного ABS-пластику. На корпусі виробу розміщена особлива рамка під мережевий шнур.
Також вас здивує, наскільки тихо працює цей пилосос. Показник рівня шуму — менше ніж 76 дБ.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 95 х 24 х 13 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 110 x 30 x 20 см |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
| Додаткові особливості | Знімний ручний пилосос для прибирання всього будинку Потужність 16000 Па Петля для намотування шнура та комфортного зберігання |
| Довжина шнура | 4 м |
| Колір виробу | Білий із синім |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Кутова насадка, насадка зі щіткою |
| Об'єм пилозбірника, л | 1.2 |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Тип трубки | Пластикова складна |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.