(0) |
| Комплектация | Пылесос Основная щетка Турбо насадка для ковров Паркетная насадка Насадка 3in1 (для жестких покрытий, для мягкой мебели) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.7 x 30.7 x 23.9 см |
| Вага | 7.43 кг |
| Вага в упаковці | 9.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 61 x 38.5 x 30 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Для великих площ Екодвигун З індикатором заповнення пилозбірника Легкість у догляді за пилососом Не падає потужність всмоктування під час прибирання Прогумовані колеса |
| Рівень шуму, дБ | 73 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір виробу | Синій |
| Основні насадки | Підлога-килим DustPro Silent |
| Додаткові насадки | Для паркету Турбощітка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.3 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA 12 (мийний) |
| Радіус прибирання | 12 м |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.