(1) |
Потужний втягувальний потік
Пилосос Samsung VC07M25M9WD/UK забезпечує вам можливість прибирати з високою продуктивністю. А все завдяки тому, що ця техніка має потужність 750 Вт і всмоктує забруднення з великою силою. Так ви зможете прибрати будь-які ділянки, особливо не переймаючись.
Місткий мішок
Ця конструкція має мішкову будову, завдяки чому вона досить невимоглива в догляді. Пилозбірник як мішок має об'єм на рівні 2.5 л, завдяки чому забезпечується досить тривалий збір сміття без частого спорожнення. Проста система контролю заповнення пилозбірника дасть змогу відстежувати за індикатором на ручці, коли необхідно буде спорожнити резервуар. Водночас, якщо ви забули встановити мішок, то кришка пилососа просто не закриється, щоб ви не почали прибирання без мішка.
Фільтрація алергенів
Фільтр цієї моделі має вдосконалену будову, завдяки якому з повітря відсіваються навіть найдрібніші пилинки, які є найсильнішими алергічними подразниками.
Зберігання аксесуарів зверху
Відсік для зберігання аксесуарів розміщується безпосередньо на поверхні пилососа. Він зроблений у такий спосіб, щоб ви могли вийняти необхідну насадку, коли вона вам знадобиться, прямо під ручкою.
Шланг з обертанням на 360°
Наявність обертового навколо своєї осі шланга дало змогу зробити використання пилососа ще зручнішим і маневровнішим. Ця частина конструкції не заплутується, а отже, ви можете обертати шланг разом із трубою й щіткою, як вам завгодно.
| Комплектация | Пилосос для сухого прибирання НЕРА фільтр Телескопічна трубка Шланг Ручка шланга Насадки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.6 x 28 x 39 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 7.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 x 32 x 52 см |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура Екодвигун |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Довжина шнура | 6 м |
| Колір виробу | Сріблястий з чорним |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Додаткові насадки | Насадка 2в1 (щілинна + для твердих меблів) |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.5 |
| Пилозбірники | Паперовий мішок Тканинний мішок |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Вихідний фільтр | HEPA |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип пилососа | З мішком |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.