(0) |
Робот-пилосос ELECTROLUX PI92-4ANM унікальної трикутної форми з камерою 3D vision запрограмований знайти, дістати і зібрати кожну порошинку в кожному куточку будинку.
3D Vision
Немає потреби спеціально переставляти або прибирати речі з маршруту робота перед прибиранням. Завдяки камері та лазеру пилосос дійсно бачить кімнату, розташування меблів і різних об'єктів, створює мапу й об'їжджає перепони.
Унікальна трикутна форма, ми називаємо її Trinity Shape™
Пилосос проникає у вузькі місця, якісно прибирає в кутах і впритул підбирається до плінтусів.
Дійсно прибирає — вам буде приємно пройтися босоніж підлогою
Підмітає, всмоктує й утримує пил всередині контейнера 0.7 л. Гарантія чистого повітря в будинку — фільтрація на рівні 99%.
Дійсно самостійний
Ви можете визначити, де і коли робот PI92-4ANM буде проводити прибирання, і запустити його віддалено через застосунок Pure i App.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.5 х 31.5 х 31.5 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.8 х 41.2 х 43.5 см |
| Додаткові характеристики | Безщітковий двигун Камера 3D vision + лазер Керування через програму Pure i App British Allergy Foundation сертифікат |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Тип фільтра | Миючий фільтр |
| Комплект постачання | Пилосос Зарядна станція Бічна щіточка Інструкція |
| Додаткові особливості | Живлення: Li-ion 14.4 V 36 Wh Li-Ion / Fast charger Система навігації: Slam (оптичний датчик навігації), LDS (лазерний датчик навігації) Голосові звіти |
| Насадки | Турбощітка |
| Колір виробу | Чорний із сірим |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.7 |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Час повного заряджання | 1 година |
| Площа прибирання | 238 м2 |
| Технології | Безпека на сходах Запам'ятовування кількох поверхів Побудова карти приміщення Повернення на базу з будь-якої кімнати Продовження прибирання після підзаряджання Розумна навігація |
| Покриття | Килим з низьким ворсом Ковролін Ламінат Лінолеум Паркет Плитка |
| Функції зі смартфона | Вибір режиму руху Вибір території/кімнат для прибирання Встановлення віртуальних стін Встановлення на заряджання Встановлення розкладу прибирання Керування рухом робота (замість пульта) Регулювання потужності всмоктування |
| Висота подолання порогів | 22 мм |
| Звітність роботи у смартфоні | Журнал прибирань Площа останнього прибирання Рухи робота на мапі Час останнього прибирання |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Режими руху | Не повторює пройдений відрізок |
| Акумулятор | Li-ion 2500 mAh |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.