(0) |
Акумуляторний віконний пилосос WV 6 Plus Multi Edition вражає користувачів своєю інноваційною технологією стяжок і тривалим часом роботи від одного заряду акумулятора. Подовжена стяжка дає змогу видаляти надлишки рідини з усіх поверхонь без перерв.
Спеціальна серія очищає не тільки ефективно, але й стильно: вона містить три додаткові стяжки різних кольорів, які можна прикріпити, надаючи віконному пилососу індивідуальний вигляд. Крім того, віконний пилосос із живленням від акумулятора забезпечує надтривалий час роботи від акумулятора — 100 хвилин, а це означає, що ви можете й далі працювати ще довше.
Ви також можете точно спланувати прибирання завдяки дисплею, на якому зображається час роботи у хвилинах. Як завжди, продумане поєднання пульверизатора та серветки з мікроволокна разом із функцією всмоктування гарантують надзвичайно ефективне очищення й блискучу чистоту вікон — без розводів і крапель. Крім того, ергономічний акумуляторний склоочисник Kärcher WV 6 Plus Multi Edition забезпечує особливо гігієнічне очищення вікон, оскільки немає прямого контакту з брудною водою.
| Комплектация | Пилосос Швидкозарядний пристрій Пульверизатор Extra з мікроволоконною насадкою Концентрат для миття вікон (1 х 20 мл) Широка стяжка: 3 шт Змінна вбиральна насадка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 x 28 x 12.6 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.229 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.6 х 12.2 х 18.3 см |
| Оснащення | Контейнер для збирання рідини |
| Додаткові особливості | Робоча ширина всмоктування насадки: 280 мм Літій-іонний акумулятор Час роботи на одному заряді: 100 хв Час повної заряджання: 2.5 години |
| Колір виробу | Чорний |
| Основні насадки | Основна |
| Додаткові насадки | Насадка широка стяжка |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.15 |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.