(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 12.7 x 10.5 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.5 x 20.5 x 15.7 см |
| Додаткові характеристики | Складна насадка Швидкий нагрів Безпечний для всіх тканин |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Оснащення | Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Відпарювач Насадка-щітка для грубих тканин Сумка для зберігання Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2.6 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 120 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.