(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 х 30.8 х 15.5 см |
| Вага в упаковці | 3.64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Серия | Express Optimal |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 х 33.6 х 18.8 см |
| Додаткові характеристики | Постійний розподіл пари на носику та з боків |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Парогенератор Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 1.2 мл |
| Паровий удар, г/хв | 190 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 110 |
| Потужність парового удару, г/хв | 190 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | CERAMIC EXPRESS GLIDE |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Генерація пари | Парогенератором |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.