(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 12.2 х 30.5 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 180 мл |
| Паровий удар, г/хв | 180 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 180 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна Golden Glide |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Генерація пари | Праскою |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.