(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 13 х 14 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 4.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 50 х 40 х 39 см |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Оснащення | Автовимкнення Накладка для делікатних тканин |
| Комплект постачання | Відпарювач Мірний стакан 2 насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 260 мл |
| Паровий удар, г/хв | 25 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 13 |
| Потужність парового удару, г/хв | 25 |
| Захист від накипу | Немає |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.