(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 14 х 17.2 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69.8 х 50.2 х 46.4 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Автовимкнення Накладка для делікатних тканин |
| Комплект постачання | Відпарювач Рукавичка Насадка-щітка Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Білий |
| Об'єм резервуара для води | 1500 мл |
| Паровий удар, г/хв | 35 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 35 |
| Захист від накипу | Немає |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.