(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.5 х 30 х 11.2 см |
| Вага | 1.49 кг |
| Вага в упаковці | 1.57 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 32 х 13 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Чорний/червоний |
| Об'єм резервуара для води | 380 мл |
| Паровий удар, г/хв | 130 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Потужність парового удару, г/хв | 130 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Генерація пари | Праскою |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.