(1) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.2 х 11.4 х 16.2 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Відпарювач |
| Додаткові характеристики | Ручка, що складається Готовність до роботи: через 25 секунд |
| Потужність, Вт | 1470 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Відпарювач Щітка для грубої тканини |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Чорний/золотистий |
| Об'єм резервуара для води | 150 мл |
| Паровий удар, г/хв | 21 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 21 |
| Потужність парового удару, г/хв | 21 |
| Захист від накипу | Немає |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.