(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 15 х 30 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | TexStyle 9 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 13 х 32 см |
| Додаткові характеристики | Технологія ICare Система ACTIClean Горизонтальне відпарювання Прогумована ручка Функція розпилення води |
| Потужність, Вт | 3100 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон (наклейка на коробці) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Фіолетовий/чорний |
| Об'єм резервуара для води | 330 мл |
| Паровий удар, г/хв | 250 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 60 |
| Потужність парового удару, г/хв | 250 |
| Захист від накипу | Є Контейнер збирання накипу |
| Підошва | Eloxal Plus 3D |
| Напилювання підошви | Анодируване |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Генерація пари | Праскою |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.