(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28,5 х 10,9 х 13,2 см |
| Вага | 0,86 кг |
| Вага в упаковці | 0,98 кг |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 12,4 х 15,4 см |
| Додаткові характеристики | Знімний резервуар для води Регулятор подачі пари |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1,9 м |
| Колір виробу | Білий/фіолетовий |
| Об'єм резервуара для води | 250 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 17 |
| Підошва | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.