(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20,1 х 9 х 22,3 см |
| Вага | 0,85 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22,9 х 11,7 х 14,6 см |
| Додаткові характеристики | Знімний резервуар для води Складна ручка для зручності зберігання Щітка в комплекті Безперервна пара з кнопкою блокування |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | М'ятний |
| Об'єм резервуара для води | 140 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Підошва | Кераміка |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.