(1) |
Ефективність, унікальність, стиль
Перша у своєму роді для прасування система Tefal серії IXEO QT2020, що поєднує в собі відпарювач, праска та унікальну вбудовану 3-позиційну дошку Smart Board, яка дозволяє гладити горизонтально, відпарювати вертикально або під кутом 30 °. Тисячі користувачів відзначили перевага даної моделі серед інших рішень на ринку.
Потужність і багатофункціональність
Завдяки потужному нагрівального елементу прилад повністю готовий до роботи всього за 45 секунд, а автономність роботи не обмежена, доливати воду можна прямо в процесі роботи. Також основний блок повністю мобільний і не залежить від основи. Ви можете користуватися відпарювачем на тій поверхні, на якій вам необхідно, наприклад відпарити фіранки. Довжина шнура живлення 1.9 метра дозволить використовувати прасувальну систему як в ательє, так і в домашніх умовах. Зручний у використанні знімний резервуар для води має об'єм 1.1 літра
Універсальність
Інноваційний парова праска має підошву, вбудована система в прасці Smart Protect - автоматично підбирає і налаштовує температуру для прасування речей з будь-яких тканин, а постійна подача пара в 90 г/хв не тільки впорається зі щоденною прасуванням, а й усуне 99.9% бактерій. Якщо ж необхідна велика потужність - передбачений паровий удар в неймовірні 200 г /хв.
Дезінфекція
Найважливіша перевага відпарювача Tefal IXEO QT1020 - дезінфекція речей на 99.9% від мікробів і бактерій! Продезінфікувати можна як дитячі іграшки, так і м'які меблі, не побоюючись за зовнішній вигляд.
Комфорт і стиль
Гладьте паровою праскою речі прямо на вішалці, або штори на карнизі - вага парової праски вдвічі легше звичайних моделей, що забезпечує максимальний комфорт при використанні. Трипозиційна дошка для прасування системи дозволить підібрати оптимальний нахил для зручного прасування. Також вишуканий дизайн і копітка французька збірка дозволить зберігати вашу систему на самому видному місці.
Комплект
Прасувальна система, дошка, насадка для делікатних тканин, інструкція з відеоматеріалом по збірці і експлуатації, гарантійний талон.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 80 х 36.5 х 53 см |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Прасувальна система |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 95.5 x 39.5 x 59.5 см |
| Потужність, Вт | 2170 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Прасувальна система Затискач для одягу Насадка з ворсом для грубих тканин Гарантійний талон Інструкція |
| Колір виробу | Чорний/сріблястий |
| Об'єм резервуара для води | 1100 мл |
| Паровий удар, г/хв | 200 |
| Постійне подавання пари | 90 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 90 |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Захист від накипу | Є |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.