(0) |
Праска Easygliss Plus: бездоганне ковзання й ефективне прасування!
Праска Easygliss Plus зробить кожне прасування швидким і легким завдяки ультратонкій підошві Durilium Airglide, яка ідеально ковзає по будь-якого типу тканини, та високій потужності 2500 Вт, завдяки якій праска розігрівається за лічені секунди. Потужність постійної пари досягає 45 г/хв, даючи змогу ефективно прасувати ваші речі, а паровий удар до 220 г/хв допомагає видалити найстійкіші складки. Праска виготовлена в практичному дизайні зі зручним розміщенням отвору для наповнення резервуара для води, обладнаний системою «Крапля-стоп», яка запобігає потраплянню крапель води на тканини під час прасування, має активні парові отвори по всій поверхні підошви, які забезпечують максимальний розподіл пари.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 29.5 х 12.8 см |
| Вага | 1.295 кг |
| Вага в упаковці | 1.648 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 34 x 14 см |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Оснащення | Автовимкнення Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 220 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 45 |
| Потужність парового удару, г/хв | 220 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium Airglide |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.