(0) |
Компактний і складаний відпарювач, зручний у використанні та зберіганні
Ручний відпарювач серії 3000 — це легкий та компактний складаний пристрій для простого використання, і зберігання, що допоможе привести одяг у норму в будь-який час і в будь-якому місці. Він стане для вас ідеальним варіантом для швидкого та зручного відпарювання вдома і в дорозі.
Готовий до використання лише за 30 секунд
Готовий до початку відпарювання лише за 30 секунд. Індикатор показує готовність до роботи, щоб ви могли швидко обробити одяг. Без зайвих зусиль і очікування.
Безперервне подавання пари до 20 г/хв і потужність 1000 Вт
Ручний відпарювач забезпечує безперервне подавання пари до 20 г/хв завдяки потужності 1000 Вт. Для швидкого та зручного відпарювання.
Без прасувальної дошки! Економте час і сили!
Зручне відпарювання. Економте час завдяки відпарюванню без потреби прасувальної дошки.
Знімний резервуар для води 100 мл для простого наповнення
Ручний відпарювач серії 3000 обладнаний знімним резервуаром для води 100 мл, що дає змогу відпарити цілий комплект одягу без доливання. Резервуар можна легко зняти з відпарювача й наповнити під краном.
Свіжість одягу без прання й неприємних запахів
Гаряча пара ручного відпарювача серії 3000 забезпечить свіжість ваших текстильних виробів і миттєво усуне неприємні запахи. Менше прання, прасування і витрачених сил із підтриманням вашого одягу в ідеальному стані!
Безпечно для будь-яких тканин, що допускають прасування, без ризику пропалити тканину!
Відпарювач підходить для всіх видів одягу з будь-яких тканин, що допускають прасування. Сопло нашого відпарювача можна без побоювань притискати до будь-якої тканини без ризику її пропалити. Чудове рішення для делікатних тканин, наприклад, шовку.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.9 x 16.7 x 9.4 см |
| Вага | 0.812 кг |
| Вага в упаковці | 0.975 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 x 13.4 x 12.4 см |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм резервуара для води | 100 мл |
| Постійне подавання пари | 20 г/хв |
| Режими | Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Захист від накипу | Немає |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.