(0) |
Особливості Philips 7000 Серії STH7060/80:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 x 14.1 x 12.9 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.8 x 12.8 x 18.4 см |
| Додаткові характеристики | Гнучка голівка для зручного та ефективного відпарювання Загострений кінчик дозволяє ефективно досягати будь-якої ділянки на одязі Два режими подавання пари ECO та MAX для різних потреб Видалення накипу одним дотиком Відпарюйте свій одяг будь-де та в будь-який час без дошки для прасування Готовий до подавання пари вже за 30 секунд Два змінні резервуари для води (100 і 200 мл) Безперервне подавання потужної пари до 28 г/хв для швидкого й ефективного розгладжування складок 100% без пропалів на всіх тканинах, які можна прасувати Знищує до 99.9% бактерій*, щоб освіжити одяг та видалити запахи |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури |
| Комплект постачання | Відпарювач Універсальний килимок StyleMat Два змінні резервуари для води на 100 і 200 мл Рукавичка для додаткового захисту Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Чорний/золотистий |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Постійне подавання пари | 28 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 28 |
| Захист від накипу | Контейнер збирання накипу |
| Підошва | Металл |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.