Праска Easygliss Plus FV5718E0 зробить кожну прасування швидкою та легкою.
Легкість ковзання та максимальна потужність пари
Технологія Durilium AirGlide забезпечує найкраще ковзання для швидкого та легкого прасування. Це також забезпечує оптимальну дифузію пари для ефективного прасування.
Постійний вихід пари для полегшення видалення складок
Постійний вихід пари до 45 г/хв дозволяє розгладжувати тканини швидко та з максимальною ефективністю.
Потужний паровий удар
Паровий удар 195 г/хв допомагає легко розгладити стійкі складки та щільні тканини.
Функція «Крапля-стоп» для захисту тканин
Функція «Крапля-стоп» запобігає потраплянню крапель води на тканини під час прасування, щоб ваш одяг виглядав бездоганно.
Максимальний розподіл пари
Пар рівномірно розподіляється по парових отворах, розташованих по всій підошві праски, і забезпечує легке і ефективне прасування.
Вузький носик
Особлива форма носика праски дозволяє зручно розгладжувати тканину навколо ґудзиків, швів та на комірах.
Зручне наповнення резервуару для води
Праска оснащена великим резервуаром для води з широким шийкою для зручного додавання води та комфортного прасування.
Захист від подряпин
Високоякісна підошва Durilium Airglide не тільки показує найкраще ковзання та максимальну ефективність, але й захищена від подряпин, тому прослужить вам набагато довше.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 30 x 14.5 см |
| Вага | 1.29 кг |
| Вага в упаковці | 1.64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 34 x 14 см |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Оснащення | Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Утюг Гарантийный талон Инструкция |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 195 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 45 |
| Потужність парового удару, г/хв | 195 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium Airglide |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.