(0) |
Особливості Philips PerfectCare Compact GC7846/80:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.3 x 37.3 x 19.3 см |
| Вага | 2.95 кг |
| Вага в упаковці | 3.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | С парогенератором |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27.5 x 39.3 x 23 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Праска з парогенератором Контейнер Calc Clean |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм резервуара для води | 1500 мл |
| Паровий удар, г/хв | 420 |
| Постійне подавання пари | 120 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 120 |
| Потужність парового удару, г/хв | 420 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SteamGlide |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.