(0) |
Керамічна підошва легко ковзає будь-яким типом тканини
Керамічна підошва стійка до подряпин і легко ковзає тканиною.
Постійне подавання пари до 45 г/хв
Парова праска Philips забезпечує постійне подавання пари до 45 г/хв, забезпечуючи оптимальну кількість пари для розпрасування складок.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.7 x 31.2 x 12.7 см |
| Вага | 1.255 кг |
| Вага в упаковці | 1.495 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.77 х 33.2 х 13.7 см |
| Додаткові характеристики | Регулятор подавання пари |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 320 мл |
| Паровий удар, г/хв | 180 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар |
| Подавання пари, г/хв | 45 |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SteamGlide Plus |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.