(0) |
Праска з парогенератором Gorenje SGH 2200 LBC
Керамічна підошва творить дива з пом’ятим одягом
Керамічна підошва забезпечує рівномірний розподіл пари крізь вентиляційні отвори. Завдяки низькому рівню тертя та оптимальному ковзанню ви отримаєте відмінні результати прасування виробів практично з будь-якої тканини. Керамічне покриття стійке до механічних пошкоджень і його легко чистити.
Пара готова вже через 1 хвилину
Заощаджуйте час без зусиль за допомогою Steam Compact. Лише через одну хвилину пара готова, і ви можете із задоволенням прасувати.
Подовжте термін служби свого приладу
Дуже корисно підтримувати підошву в оптимальному стані. За регулярного використання функції самоочищення підошва завжди буде чиста від накипу через жорстку воду, а термін служби приладу збільшиться.
Оптимальне постійне подавання пари
Ця функція гарантує оптимальне поєднання температури та кількості пари задля отримання відмінних результатів прасування. Здебільшого не потрібне ручне регулювання кількості пари для різних тканин. Заощаджуйте електроенергію та прасуйте із задоволенням.
Вистачить для великої кількості білизни
Починайте прасувати. Тепер жодних високих стопок. Резервуар для води достатньо великий, щоб попрасувати багато білизни після одного заливання води. Додана частина води стане в пригоді в такому разі.
Функція легкого видалення накипу
Проста, але ефективна система видалення накипу допоможе позбавитися від накипу та продовжити термін служби парогенератора. Пакети проти накипу, які пом’якшують воду, легко замінюються.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 22 х 40 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | С парогенератором |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 27.5 х 42.5 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска з парогенератором Мірний стакан Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 2000 мл |
| Паровий удар, г/хв | 100 |
| Постійне подавання пари | 50 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 50 |
| Потужність парового удару, г/хв | 100 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.