(0) |
(0) |
Особливості Philips PerfectCare 6000 Серії PSG6066/20:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.9 x 36.8 x 16.8 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | С парогенератором |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.2 x 43 x 22.7 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Довжина шнура | 1.65 м |
| Об'єм резервуара для води | 1800 мл |
| Паровий удар, г/хв | 600 |
| Постійне подавання пари | 130 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 130 |
| Потужність парового удару, г/хв | 600 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SteamGlide Advanced |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.