(0) |
Паровий удар дасть змогу розгладити складки або освіжити ваш одяг вертикальним відпарюванням. Постійне подавання пари, забезпечує ефективне розпрасування складок.
Вертикальне відпарювання робить легким освіження вашого одягу або розпрасовування залежаних курток. Із найбільш складними складками допоможе спрей, розміщений на носику праски.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27х11х13 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29х13х15.5 см |
| Додаткові характеристики | Ергономічний дизайн Зручна форма поверхні для прасування важкодоступних ділянок одягу Зручне наповнення резервуара для води Ефективне розподілення пара |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Бірюзовий/білий |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Паровий удар, г/хв | 80 |
| Постійне подавання пари | 24 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 24 |
| Потужність парового удару, г/хв | 80 |
| Захист від накипу | Є |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.