Праска Easygliss Plus FV5770E0 зробить кожне прасування швидким і легким.
Легкість ковзання та максимальна потужність пари
Технологія Durilium AirGlide забезпечує найкраще ковзання для швидкого та легкого прасування. Це також забезпечує оптимальну дифузію пари для ефективного прасування.
Постійний вихід пари для полегшення видалення складок
Постійний вихід пари до 50 г/хв дає змогу розгладжувати тканини швидко та з максимальною ефективністю.
Потужний паровий удар
Екстрапотужний паровий удар 240 г/хв допомагає легко розгладити стійкі складки та щільні тканини.
Функція «Крапля-стоп» для захисту тканин
Функція «Крапля-стоп» запобігає потраплянню крапель води на тканини під час прасування, щоб ваш одяг мав бездоганний вигляд.
Максимальний розподіл пари
Потужна пара рівномірно розподіляється по парових отворах, розміщених по всій підошві праски, та забезпечує легке та ефективне прасування.
Вузький носик
Особлива форма носика праски дає змогу зручно розпрасовувати тканину навколо ґудзиків, швів і на комірах.
Автоматичне регулювання пари
Завдяки системі Automatic Steam праску легко використовувати — просто виберіть тип тканини за допомогою перемикача, а праска сама підбере оптимальну температуру та потужність пари.
Зручне наповнення резервуара для води
Праска обладнана великим резервуаром для води з широкою шийкою для зручного додавання води та комфортного прасування.
Захист від подряпин
Високоякісна підошва Durilium Airglide не тільки показує краще ковзання й максимальну ефективність, але й захищена від подряпин, тому слугуватимуть вам набагато довше.
Автоматичне вимкнення для додаткової безпеки
Якщо випадково залишили праску без нагляду, вона автоматично вимкнеться. Якщо праску залишити на п'яті, вона вимкнеться за 8 хвилин. Якщо залишити на панелі, пройде всього 30 секунд, перш ніж праска вимкнеться.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 30 x 13.5 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 34 х 14 см |
| Потужність, Вт | 2700 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 240 |
| Постійне подавання пари | 50 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 50 |
| Потужність парового удару, г/хв | 240 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium AirGlide |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.