(0) |
Поєднуючи високу потужність пари та продумані функції, праска Tefal Express Steam FV2835E0 перетворює прасування на просте та швидке заняття.
До 20% більше пари, для більш швидкого та легкого прасування
Новий EXPRESS STEAM забезпечує кращу подачу пари для більш швидкого та легкого прасування.
Потужність 2400 Вт
Праска потужністю 2400 Вт для швидкого нагрівання та ефективного прасування у будь-який час.
Ефективний результат прасування
Безперервна подача пари до 35 г/хв для ідеальних результатів!
Потужний паровий удар для складних складок
Потужний паровий удар до 160 г/хв розгладжує складки будь-яких типів тканин.
Великий та зручний для наповнення резервуар для води
Праска оснащена великим отвором для легкого наповнення та ємністю 270 мл.
Керамічна підошва для легкого ковзання
Особлива увага приділена дизайну та виготовлення підошви: закруглені краї разом із керамічним покриттям забезпечують надзвичайно легке ковзання.
Функція захисту від крапель
Ваша білизна збереже чистоту за допомогою системи захисту від крапель для бездоганного та чистого одягу.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 30 x 13 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 33.2 х 14.2 см |
| Додаткові характеристики | Регулятор подавання пари Обертання шнура на 360° |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Бордовий |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 160 |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Потужність парового удару, г/хв | 160 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | XGlide Dissusion |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.